Bebek Bere Modelleri

Bebek Bere Modelleri

Bebekler için soğuklar sanki daha bir soğuk oluyor. Minik bedenlerinin üşümesini asla istemeyiz değil mi? Hele o minicik başlarının soğuklarla tanışması biraz zor olur. Bu nedenle bebek bereleri onların o minik başlarının sıcacık bir kış geçirmesini sağlar. Oldukça zor bir zaman dilimi olan kış ayları özellikle minik bebeklerimiz için iki kat daha zor geçer. Onlara yardımcı olmak için sizlere en gözde bebek bere modellerini sunuyoruz.

Aslında kız ya da erkek fark etmez. Güzel ya da çirkin bebek yoktur. Hepsi masum hepsi birbirinden güzeldir. Bu nedenle ne giydirirseniz giydirin ona yakışacaktır.

Kız bebekler için özellikle pembe rengi tercih edilir. Bunun dışında sarı ve turuncular favori renkler arasındadır. Erkek bebekler için ise mavi ilk sırada gelir. Yeşil onu takip eden renkler arasında ikinci sıradadır. Farklı tonları da deneyip bebeklerinizin de harika görünmelerini sağlayabilirsiniz. Kız çocuğuna mavi giydirilmez diye bir kural yoktur. Mor ve bordo tonları da denenebilecek tonlardır. Eflatunlar harika tonları ile bebeklerinize farklı bir enerji hissettirecektir.

Yandan çiçekli modeller her zamanki gibi favori modeller arasında bulunuyor. Bu sene tavşan kulaklar çok moda. Yeni moda bebek bere modelleri içinde kulaklı bere modelleri ve bebek battaniyeleri çok moda.

2013 trendleri arasında yer alan bir başka bebek bere modeli ayrıntısı ise fırfırlar. İster kullandığınız ana renkte fırfır yapın ister ara tonlarda ya da tamamen farklı renkler kullanın ama fırfırlardan vazgeçmeyin.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Ponponlar her zamanki gibi var. Krem renkleri ponponlarda ve özellikle bebek bere modellerinde çok tercih edilen bir renk. Her detay ile uyum sağlıyor. Şapka ile aynı renk şallar veya ceketler örebilir ve kombin yapabilirsiniz.

Bebek bere modelleri arasında en modern ve sevimli olanlarını görmek isterseniz resimlerini sizler için derledik. 2013 en son moda bebek bere modelleri sizler için. Detaylarını ve renklerini oldukça iyi inceleyin ve modelleri ister örün ister satın alın. İster modelleri babaanelere ve ananelere gösterin sizin ve bebeğiniz için örsünler. Kızınızla ya da oğlunuzla takım bereler ile oldukça modern görünebilirsiniz bizden söylemesi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica