Bernardo Çay Pasta Seti Modelleri

  • Züccaciye
  • Bernardo Çay Pasta Seti Modelleri için yorumlar kapalı
  • 1.847 kez görüntülendi

Bernardo Çay Pasta Seti Modelleri

Hanımlar çay saati. Haydi bakalım pastalar börekler ve tatlılara hazırsa evinize misafir oluyoruz. Şimdi kullanan bir göz olarak Bernardo çay takımları ve pasta takımlarından bahsedeceğim sizlere.

Öncelikle harika görünümleri ile beni etkileyen bir dekora doğru adım atmakla başladı tüm hikayem. Sonra tüm mutfağım ve Bernardo ürünleri ile dolar hale geldi. Renklerinin cazibesine kapılıp aldığım çay ve pasta takımları misafirlerimin de gözdesi oldu. Bernardo çay ve pasta takımları artık isimleri ile anılır oldu. Size geliyoruz Bernardo çay ve pasta takımlarını hazırla. Butterflay çay takımları ile anılan model benim ve misafirlerimiz favorisi oldu diyebilirim. Gerek sunduğu özgür modelleri içinde gerek renginin ahengi içinde bulduk kendimizi. Neredeyse kimse yaptığım çay ve börekleri değil de Bernardo çay ve pasta takımları ile yeni modellerini konuşmaya başladı. Bu nedenle iyi ki almışım dediğim Bernardo çay ve pasta takımları ile daha rahat misafir ağırlar oldum. Hem sadece misafirler için değil ki kendiniz ve özenli sofralarınız ile için de kullanılabilir. Farklı konseptler oluşturmak size kalmış. Daha renkli olun daha yaratıcı olun derim. Zaten Bernardo çay ve pasta takımları ile işiniz daha kolay olacak gibi.

Benim aldığım Bernardo çay ve pasta takımları arasında yeşil rengi ile pembe rengi bulunuyor. Kelebek desenine hayran kalmayan yok gibi. Kelebek motifinin iç acıcı modeli ve rengi içinde pasta tatmanın ayrıcalığını yaşıyor misafirlerim. Fakat siz misafirlerinizi İstanbul serisinin farklılığı içinde ağırlayabilirsiniz. Kahvelerini çerlerden İstanbul’un logosu haline gelmiş tasarımları görebilirsiniz.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Osmanlı tuğrasını andıran modeli ile Bernardo’nun birleştiği noktada eşsiz tatlarınız vazgeçilmez oluyor. Altın sarısından vazgeçemezseniz Osmanlı Serisi sizin için diyebiliriz. Tuğraya benzer şekilli tabakların içinde harika kurabiyeler ikram edebilirsiniz. Altılı fincan seti, altılı Türk kahvesi fincan seti , Ottoman Line çay seti, mug ve çay bardakları ile klasik takımı ile Bernardo modernliğin zirvesine ulaşıyor.

Countray ile misafirleriniz evinizden çıkmak istemeyebilir. Porselen güveçler, çerezlikler, farklı desenleri ile kuplu meyvelik, şekerlik, üçlü çerezlik, yirmi üç parça çay takımı ile çay saatlerinin en iddialı takımları arasında yer alıyor. Şimdiden sizlere afiyet olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica