Bernardo Günlük Yemek Takımı Modelleri

  • Züccaciye
  • Bernardo Günlük Yemek Takımı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 1.806 kez görüntülendi

Bernardo Günlük Yemek Takımı Modelleri

Kadınlar mutfaklarında güzel ve kullanışlı ürünler kullanmak isterler. Bu nedenle hazırladıkları sofraların düzenli, güzel ve göz alıcı olmasını en büyük istekleri arasındadır. Özellikle kurdukları sofraların öncelikli olarak, gözlere hitap etmesiniz isterler. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak isteyen kadınlar özel yemek sofraları hazırlarlar. Özel yemekler için kullanılan özel yemek takımları vardır. Peki bunların dışında kullanılan günlük yemek takımlarınız nasıl?

Siz yemek yerken ya da ailenize yemek yedirirken hangi yemek takımlarını kullanıyoruz. Önemli değil biz ne olursa olsun onda yemek yeriz demeyin. Zarifliğin ve tasarımın öncü isimlerinden olan Bernardo sizler için tasarım harikası ürünler sunuyor.

Cicili bicili yemek takımı kullanmak için Bernardo günlük yemek takımlarına bir göz atın derim. Zarifliğin ötesinde renkleri ile göz dolduran Bernardoçiçekli günlük yemek takımları, geometrik desenli günlük yemek takımlarını siz sevenleri ile buluşturuyor.

Pastel renkleri ile dikkat çeken Bernardo, genellikle yirmi dört parça günlük yemek takımlarından oluşuyor. Bu yirmi dört parça içinde neler var merak edenler için hemen iletelim. Yirmi dört parça yemek takımının içerisinde, altı adetten oluşan servis tabağı, altı adet çukur yemek tabağı, altı adet komposto kasesi( Bunu çorba tabağı olarak da kullanabilirsiniz). Altı adette pasta tabağı bulunan Bernardo günlük yemek takımları ile hem misafirlerinizi ağırlayabilir hem de kendinizi harika görselliğe sahip sofralar hazırlayabilirsiniz.

Genellikle hanımların hoşlandığı renkler olan yeşil ve pembeyi kullanan Bernardo bunun yanında siyah, gri ve kırmızı kullanmış. Beyaz ve siyahında sihirli dünyasına katan Bernardo koleksiyon içerisinde harika bir tını yakalamış.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Modern sofraların modern tasarımları. Sofralarınızı Bernardo tasarımları ile nefes alan bir tabloya çevirebilirsiniz. Evinizi daha yaşanır kılmak istiyorsanız, kullandığınız ev aletlerini, kullandığınız takımları, kullandığınız eşyaları istediğiniz renk ve desenlerde alın. Bizden küçük birer öneri sizlere.

Çiçekli , kareli, puanlı, güllü ve kelebek desenli Bernardo günlük yemek takımları ile yeni moda yemek takımları ile yemek yemenin keyfine varın. Yemek yemekten öte sofra sanatına imza atın. Sevdiklerinize yemek zamanı moda yemek takımları ile görsel şovlar hazırlayın. Afiyet olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica