Bernardo Yemek Takımı Modelleri

  • Züccaciye
  • Bernardo Yemek Takımı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 1.169 kez görüntülendi

Bernardo Yemek Takımı Modelleri

Biri yemek mi dedi? Yemek yemeği millet olarak sevsek de harika sofralar karşısında ne zaman olsa hayranlığımızı saklayamıyoruz. İçimizde saklanmış bu harika duygu muhteşem sofralar karşısında gizlenemiyor. İştahımız açılıyor ve eşsiz yemek takımlarında sunulan en basit yemek bile şölene dönüşüyor.

Türk mutfağının benzersiz yemeklerini sunacağımız akşam yemeklerinde en büyük yardımcınız olan Bernardo davet sofraları ile işinizi kolaylaştırıyor. Yemek takımları arasında bulunan porselen takımları ile fark yaratıyor. Akşam ziyafetlerini öğle menülerini sizler için festival tadında kılıyor.

Exculisive Line ile başlar Bernardo davet yemek takımları. Modern, Countryile modernlikte sınır tanımaz. Farklı çizgileri ile imzanızı yemek sofralarında oluşturmanızı sağlar. Hazır konseptlerinden yararlanabilir ve davetlilerinizin gönlünü fet edebilirsiniz.

China seriler ile yemek sofralarında özgünlükten yararlanabilirsiniz. Bunların dışında porselen seriler ile misafirlerinizi hak ettiği değerde ağırlayabilirsiniz. Porselen seriler arasında neler bulunuyor bir göz atmak gerekirse, Happa, Yvonne, Dakar, Step ve Desire modellerinin olduğunu görebiliriz.

Bu değişik ve hepsi birbirinden şık olan bu takımlar ile, akşam yemekleri artık daha da fark edilir. Misafirlerinizi davet ederken, Beranrdo ile içinizde rahat gönlünüzde.

Bernardo daha birçok üründe ön plana çıkıyor. Bu anlamda en yeni moda ürünleri sizlere sitemizde iletmeye devam edeceğiz. Kahvaltılık setlerden günlük takımlara kadar olması gereken her şey Bernardo’da.

Evlenirken alınması gereken su bardakları listemizin en başında yer alabilir. Su bardağı deyip geçmeyin farklı renklere ve desenlere sizde bayılacaksınız. Sabırsızlanmayın tüm detayları ile su bardakları ayrı biz yazımızda sizlere iletilecektir. Yeni moda su bardakları ile su getirmek bile daha ilgi çekici bir hal alacaktır.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Grice altın sarısı desenler klasik anlamda ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Bunların dışında yemek takımları yeni yemek takımı modelleri arasında bulunan siyah naif çizgili yemek takımı modern sanat görüşünde sizlere sunuluyor.

Gümüş rengi yemek takımları ile simli suplalar harika bir bütün oluşturacaktır. Genellikle gri simli sofra örtüsü kullanılsa da bizim tavsiyemiz siyah sofra örtüsü kullanmanız. Hiç öyle sofrada içimi karartır falan demeyin. Deneyin ve görün. Bugünün önerisi de siyah sofra örtüsü. Bernardo yemek takımlarına çok yakışacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica