Çift Katlı Ranza Modelleri

  • Ev Dekorasyonu
  • Çift Katlı Ranza Modelleri için yorumlar kapalı
  • 1.686 kez görüntülendi

Çift Katlı Ranza Modelleri

Dar alanda dekoratif ve şık görünüm arıyorsanız tam adresindesiniz. Bugün, sizler için küçük alanlara sahip olan ve büyük şehirlerde,  küçük mekanlara sığınmaya çalışan takipçilerimiz için  birbirinden şık ve modern olduğu kadar,  kullanışlı ranza modelleri hazırladım. Dekoratif ve şık bir görünümün yanında kullanışlı mobilyalardan olan ranza modelleri tarih de her mekana hizmet etmiştir. Özellikle gemiler, askeri alanlar, kamp gibi alanlarda kullanılan ranzalar günümüzde modern mekanların en tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Büyük şehirlerde, küçük çocukları olan ebeveynler için ranzalar adeta bir kurtarıcı oluyor. Çocukların oyun alanlarından mahrum olduğu büyük şehirlerin  küçük odalarında en azında oyun oynayabilecekleri küçük bir alan olması,  içimize bir nebze ferahlık katabiliyor.Ne dersiniz? Fakat şu bir gerçek ki görünümün yanında, kalite ve sağlamlık ranza modellerinin olmazsa olmazları arasında ilk sırayı almalı. Ne kadar güzel bir model olursa olsun sağlığınız kadar önemli olmaz.
Metal ranza alırken nelere dikkat etmeli:
1) Çift katlı ranza modelinin metal kısmı  dönüştürülmüş kullanışsız bir malzeme olmamalıdır, çünkü bu zamanla deformasyona ve  kazalara neden olabilir.
2)  Çift katlı ranza modelinin boyasında  kansorejen olmamalıdır. Boya  çizilmelerden etkilenip paslanma yapmaması için hafif pütürlü olmalıdır. )
3) Metal çift katlı ranza modellerinin en büyük sorunu rahatsız edecek derecede ses yapmasıdır. Eğer, metal ranza tercih ediyorsanız size önerim plastik conta olup olamadığını üretici firmaya sormayı ihmal etmeyin.

 Resimlerin büyük hallerini görmek için küçük fotağrafların üzerine tıklayınız.

Günümüzde eski model ranzalar çok geride kaldı. Artık modern, konforlu, rahat , hata sıra dışı ürünler bulmak hatta yaptırmak mümkün. Sizin için hazırladığım birbirinden şık çift kişilik ranza modellerinden birini seçip iyi bir mobilya tasarımcısına istediğiniz renk ve dizaynı yaptırabilirsiniz. Dekoratif ve kullanışlı bir mekan istiyorsanız size önerim çift katlı ranza modelleri olacaktır. Ama mekanda sıkıntım yok, alan sorunum yok diyorsanız güzel bir yatak odası dekorasyonu hiç de fena olmaz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica