Düdüklü Çaydanlık Modelleri

  • Züccaciye
  • Düdüklü Çaydanlık Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.548 kez görüntülendi

Düdüklü Çaydanlık Modelleri

Yağmur damlalarının hayatımızı şekillendirdiği şu dönemde en güzel şey camdan bakıp evimizin rahatlığında çayımızı yudumlamaktır. Çay yudumlamak denildiğinde harika bir çay demlemek de marifet ister. Kültürümüzde çay alışkanlığımız küçük yaşlardan itibaren gelse de her kadın ya da erkek çok iyi çay demler diye bir şey yoktur. Hatta bazı erkeklerinde çok iyi çay demlediğini unutmamak gerekir.

İyi bir çay için en büyük yardımcılarımızdan biri de çaydanlıktır. En iyi çaydanlık modellerini sitemizden bulabileceğiniz gibi en moda çaydanlık modellerini de buradan bulabilirsiniz. En yeni moda çaydanlık modelleri burada.

En sevimli halleri ile bugün konumuz çaydanlık modelleri amam düdüklü çaydanlık modelleri. Neden sevimli dediğime gelince. Nedense tasarımcılar düdüklü çaydanlık modellerini daha bir sevimli yapmışlar. Tasarımlarını daha bir kullanılışı hale getirmişler. Bizlerde gayet iyi ve keyifli bir şekilde kullanır hale gelmişiz.

Renkli halleri onların tasarımı için gayet iyi bir oluşum sağlarken, çeşitli desenleri ile kullanım açısından oldukça keyifli. Minik desenlerini dışında çaydanlık motifleri ve şekilleri de ilginç. Neredeyse dev bir oyuncak hissi uyandıracak kadar çocuksu. Ya da her mutfağa uyum sağlayacak kadar klasik.

Büyük hayvan şekilleri ile gölümüzde hat kurmuşlar bile. Hele bir de zürafa desenlisi var ki, bir göz atın derim. Çay yapar, su kaynatır özelliği ile kullanışlı. Sevimli halleri ile keyifli. Porselen oluşu sağlıklı. Süzgeçli olanları da var çelik olanları da. Aradığınız her değişikli mevcut.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Ben kapaklı olanlarını tercih edin derim. Çay koyarken aliniz yanmasın. Mavisi kırmızısı, çelik olanı üzeri şeffaf cam olanı ile her ihtiyaca uygun düşünülmüş.

Altı yuvarlak olanları, dar olanları, geniş olanları, üçgen şekilli olanları tercih edilen modeller arasında. Pembe ve kırmızı puantiyeli olanlar favorim. Mor cam demlikli olanı da unutmamak lazım. Sapları rengarenk olanından , çiçek desenlisine kadar tasarımlar mevcut. Altı üstü ayrı renk olanlar ya da aynı renk olanlar, alt ve üstü cam olanlar, cam olup desenli olalar hepsi mutfaklarınız için düşünülmüş. Tabi sizin zevkiniz ve keyfinize göre.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica