Modern Supla Modelleri

  • Züccaciye
  • Modern Supla Modelleri için yorumlar kapalı
  • 3.779 kez görüntülendi

Modern Supla Modelleri

Yemek yemek en büyük keyiflerden biridir. Bu da Türk mutfağından ve Türk kadınlarının hamaratlığından da bellidir. En değerli konuklarımıza en iyi şeklide hizmet etmek isteriz. Durum böyle olunca da en güzel yemek takımlarından en gözde sofralara kadar özenle hazırlamak isteriz. Misafir olmayı da severiz misafir ağırlamayı da.

Son dönemlerin en yeni modası halini alan suplalar değişim göstererek sofralarımızı neşelendirmeye devam ediyor. Davet takımlarının içinde yer alabiliyor ya da sonradan alınabiliyor. Her rengi bulunuyor. Yemek masanızda yer alan tabaklarınızın en altına yerleştirilen suplalar tabak takımlarınızla uyum içinde oluyor.

Yuvarlak supla takımları olduğu gibi gelişen tasarım anlayışı ile çağımızda farklı ürünler tasarlamaya başlamıştır. Kare dikdörtgen ve farklı geometrik şekillerde olan suplalar şık olmanın püf noktalarındandır. Yemek takımlarınızın rengi ve deseni ile aynı tona sahip olabildiği gibi farklı yani zıt renklere de sahip olabilir. Hatta zıt renkler olması kontrast açısından daha iyi bir görünüm sağlayabilir sofralarınızda. Örneğin yemek takımınız siyah ve beyaz ise kırmızı renge sahip supla harika bir görüntü oluşturabilir. Türk kadınlarının tercihi en güzel sofralar için simli gümüş rengi ve simli altın rengi olmuştur.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Eğer altın renklerine sahip bir yemek takımınız varsa yine altın renkli kare supla takımları misafirleriniz için en uygun yemek takımlarından olabilir. Yemek takımlarınızın en güzel şeklide durması için gerekli olan sofra örtüleri de önemlidir. Yazılarımızı takip ettiğinizde en güzel sofra örtülerini ve detaylarını görebilirsiniz.

Tamamen kaplama olanlardan, sarmal yuva şeklinde olan suplalara kadar değişik seçeneklere sahipsiniz. Çiçek desenli olan suplalar sizlere doğanında yemeklerinizde olması gerekliliğini unutturmuyor. Taşlı ve pullu modeller en değerli misafirlerinize göre tasarlanmış. Kristal görünümüne yakın parlaklıkta ve pırıl pırıl.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri suplaların birçoğu bulaşık makinesinde yıkanmaz. Bulaşık makinesinde yıkanmaması üzerinde olan kaplamaların, taşların, pulların ya da boyaların çıkmaması içindir. Bu nedenle genellikle süz olarak kullanılırlar. Oldu ki kullanmanız gerekti, önce silmeyi deneyin. Eğer silindiğinde çıkmıyorsa elde yıkamayı deneyebilirsiniz. Güzellikler kolay olmuyor değil mi. Şık sofralarınız için bazı şeylere katlanmalısınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica