Nivea Yüz Bakım Kremleri

Nivea Yüz Bakım Kremleri

İyi bir duruş iyi bir cilt ile başlar. Güzellik konusunda uzman olan Nivea bu konuda uzmanlaşmış ve iyi bir cilt için elinden geleni yapmış. Yılların deneyimini teknoloji ile birleştirerek en uzman ellerden sizlere en iyi cilt ürünlerini sunmuş.

O kadar seçeneğiniz var ki mutlaka kendinize uygun olan krem seçeneklerinden birini bulabilirsiniz. Bu kadar çok seçenek olmasının nedeni de çok fazla cilt tipi olmasından kaynaklanıyor.

Canlandırıcı olarak kullanabileceğiniz gündüz ürünleri, besleyici olarak kullanabileceğiniz gündüz ürünleri, özel bakım kremleri ile kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Normal ve karma ciltlerden hassa ciltlere ve yağlı ciltlere kadar her cilt tipi için uygundur.

Sorunlu bir cildimiz varda öncelikli olarak doktor görünmekte yarar vardır. Daha sona düzenli temizlik ve düzenli nemlendirme ile harika bir cilde sahip olmanız mümkün. Nemlendirici bir krem kullanmanın en zor taraflarından biride yüzümüzde yağlı hissi bırakmasıdır. Bunun dışında ağırlık yapması oldukça fazla rahatsızlık verir.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Günlük kremler sizler güneşe, soğuğa kadar her şeklide korur. Canlandırıcı özelliğe sahip Nivea kremler günün enerjisine uygundur.

Besleyici olması ise artı bir özellik olarak karşımıza çıkar. Burada önemli olan cildimizin nasıl bir tipi olduğunu bilmek ve ona göre bir Nivea nemlendirici krem kullanmak gerekir.

Pürüzsüz bir tene sahip olan tüm kadınların hayalidir. Tüm kadınlar için ortak olan bu istek yazın ve kışın kullanılmak üzere Nivea’da gerçekleşiyor. Nem dengesi sıcak havalarda ve soğuk havalarda şaşırabiliyor. Cildimizin nem dengesi bozuldu mu ya yağlı bir tabaka ortaya çıkıyor ya da kuruyor ve pullanmaya başlıyor.

İşte böyle bir durumda ihtiyacınıza göre kullandığınız Nivea krem gün boyu sağladığı su kanalları ile nem dengesini koruyor.

Sadece gündüz değil gece kremleri konusunda da oldukça uzman Nivea. Gece yatmadan önce cildinizde yapacağınız temizlikten sonra Nivea gece kreminizi sürün ve uyuyun. Sabah daha genç ve yenilenmiş bir cilt ile uyanacaksınız, üstelik yumuşacık.

Hepsi bir arada kremler ile hem cilt tonunuzu dengeleyin hem de cildinize nem katın. Daha ne isteriz ki. Üstelik cilt tipine göre iki rengi var. Eğer açık tenliyseniz açık, koyu tenliyseniz koyu renk dengeleyici hepsi bir arada kremler bulunmakta.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica