Nr39 Son Moda Topuklu Çizme Modelleri

  • Ayakkabı Modelleri
  • Nr39 Son Moda Topuklu Çizme Modelleri için yorumlar kapalı
  • 1.029 kez görüntülendi

Nr39 Son Moda Topuklu Çizme Modelleri

Tarz olmak başkadır. Tarz olmak yeni moda aksesuarlar ve ayakkabılar giymek demektir. Herkes tarz olamaz yakıştıramaz. Bu nedenle her aksesuarı aynı anda kullanmayın ve az ama öz olun derimç Örneğin çok tarz bir deri mont giydiyseniz giysileriniz daha yumuşak olsun ve sizi daha sert göstermek yerine daha hoş göstersin. Çok iddialı ayakkabılar varsa kol aksesuarlarınız ile dengeleyebilirsiniz ve abartmadan gayet şık olabilirsiniz. En son moda ayakkabılar ya da çizmeler ile tarz olmak çok daha kolay. Özellikle Nr 39 markasının el yapımı çizmeleri ile harika görünebilirsiniz. Hatta harika ötesinde tarz görünebilirsiniz.

Ayakkabı deyip geçmeyin ayakkabılarınızı tıpkı giysileriniz gibi aksesuarlar ile konbinleyebilirsiniz. İyi bir çanta ile oldukça tarz görünebilirsiniz. Çizmelerde kullanılan deriler ve kürkler oldukça iddialı bir görünüme sahipler. Farklı modelleri ile tarz çizme modelleri oluşumları ve aksesuar kullanımlarını unutmayın.

Pırıltılı taşlar özellikle deri çizmelerde rahat rahat kullanılmış. Daha feminen bir hale gelen çizmeler feminen bir havaya bürünmüş. Daha feminen olmak sizi ve görüntünüzü istediğiniz hale getiriyorsa Nr 39 ayakkabılardan, çizmelerden ya da botlardan edinmelisiniz.

Fiyonklar ise her kadının hoşuna gider. Hediye paketi görüntüsünden uzak ama harika , bir karışım. Deri fiyonk karışımları ile deri pırıltı karışımı en sevilen modeller arsında. Durum böyle olunca deri fiyonk ve pırıltılı taşlarda bir çizme modelinde birleşmiş.

Topuklu botlar ve çizmeler topuksuz halleri ile de güzel ve çekici. Sade tasarımları ile spor olmasının yanında klasik bot görüntüsünden de uzak. Süet kumaşlar ile birleşen deri çizmeler alt tarafı sağlam üst tarafı ise oldukça kullanışlı modeller oluşturuyor. Şık olmanın detayları Nr 39 botlarında birleşmiş.

Resimleri büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Asmalı kemerli olan modeli olanlardan farklı izler taşıyor. Çam yeşili rengi ile eski tarzları da hatırlatmıyor değil. Taba rengi mat deri çizmeler ise modern tasarımın en güzel örneklerinden. Çarpıcı olan bir çizme için ise kırmızı mat deriden oluşan bir model tercih edebilirsiniz.

Eğer tercihiniz Nr 39 modellerinden biri olacaksa ya da Nr 39 modellerinden birinin olmasını istiyorsanız sizler için derlediğimiz resimleri inceleyebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica