Takma Kirpik Modelleri

  • Güzellik
  • Takma Kirpik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 1.898 kez görüntülendi

Takma Kirpik Modelleri

Takma kirpikler ile harika bir yılbaşı sizleri bekliyor. Yeni yılın yeni dakikalarına harika kirpikler eşliğinde girmeniz sizin iç,in artık sorun olmayacak. Uzun kirpikleriniz yoksa ne yapılmalıdır.

1. Uzun kirpikler yoksa takma kirpik kullanılabilir,

2. Takma kirpik kullanmadan rimel ile kirpikler uzaltılabilir,

3. Çeşitli yağlar ile bakım yapılabilir.

Şimdi biz bu seçeneklerden bugün ilki olan takma kirpikleri anlatacağız. Takma kirpikler de rimel ile uzun gösterilebilir. Bakım yapmak daha uzun süreler istediğinden dolayı bu aşamayı uygulamaya başlayın fakat yılbaşına kadar kısa bir süre olduğundan en kolay ve pratik olan takma kirpik kullanımıdır. Takma kirpikler bütün olarak tek şerit halinde de olabilir ya da tek tek olanları da olabilir. Kendiniz yapışkanları ile olan bu modeli yapıştırarak kullanabilirsiniz. Tek tek olanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Yine yapışkanlıdır ve uzun süre isteyebilir. Eğer riske atmak istemez iseniz yapmanız gereken bir kuaförden yardım almanızdır. Bazı kirpikler naylon liflerden oluşabilmektedir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen üzerine tıklayınız.

Satın aldığınız takma kirpiğin doğal görünmesine dikkat edin. İ;kincisi çift halinde olmalıdır. İstediğiniz modellerde kirpik bulabilirsiniz. Çeşitli uzunluklarda olanlar, çeşitli modellerde olanlar, çeşitli renklerde olanlar gibi. Yapışkanlara dikkat edilmelidir. Şerit kirpikler ile rahat edebilirsiniz. Daha öncede dediğimiz gibi rahat takabilirsiniz fakat biraz el alışkanlığı gerektirebilir. Bu nedenle yapmanız gereken önemli bir günde ilk defa kullanacaksanız takma kirpiklerinizi kuaförden yardım alarak takmanızdır. Şimdiden şöyleyelim ki aklınızda bulunsun yeni yılda kullanmak istedikleriniz içinden seçtiğiniz bir kirpik modeli elinizde kalmasın. Özel gününüz zehir olmasın. Renkli takma kirpik ler bulmanızda mümkün,ayrıca renkli takma olanların dışında taşlıları da uygun. Uzun olması hacimli olması takma kirpiklerin en büyük özelliklerindendir. Takma kirpik modelleri, uzun takma kirpikler, hacimli takma kirpikler, modern takma kirpikler sizleri bekliyor. Yeni yıl için renkli olanları ve yılbaşı taşlılar uygun olabilir. Renkli olanları değil de renksiz olanları maskara ile rahatça şekillendirebilir ve boyayabilirsiniz. Renkli olanları da dilerseniz boyayabilirsiniz ama orijinal renginde daha iyi olabilir. Yılbaşı için olan özel takma kirpikler daha uzun daha renkli ve daha çarpıcı olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica